SETENAY BELGELENDİRME
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
HACCP
CE Belgesi
Hizmet Yeterlilik Belgesi
SETENAY PATENT
Marka Tescili
Patent Tescili
Tasarım Tescili
Coğrafi İşaret Tescili
SETENAY DANIŞMANLIK
Yatırım - Hibe - Teşvik Desteklemeleri
Barkod Tescili
Bandrol Tescili
Telif Hakkı Tescili
Eğitimlerimiz

Hakkımızda

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında 12 yıldır sektör tecrübesine sahip Marka Vekilimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz. Marka, patent, tasarım tescili ile tüm sınai mülkiyet haklarının takibi, Iso 9001 Kalite Yönetim Sistemi, Iso 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Iso 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi gibi belgelendirme kurulumları, barkod ve bandrol tescilleri, fikri hakların kayıt tescil işlemleri faaliyet alanlarında kazandığımız deneyim ile binlerce müvekkilin süreç yönetimlerinde etkin Vekillik ve Danışmanlık hizmeti geçmişine sahibiz.

Ticaret ve Hizmet sektörü lokomotifi işletmelerinizin başlangıç aşamasından itibaren marka ve değerlerinin korunması süreçlerinde yer almanın sorumluluğu ve bilincine sahip olarak tüm iş akışlarınızda titizlikle yol haritası planlamaktayız.
Marka Vekilimiz Damla ALTINÖZ Türk Patent ve Marka Kurumu’nun düzenlediği Marka Vekillik Sınavını Türkiye Birincisi olarak kazanmış olmanın yanı sıra günbegün gerek kurumun uygulama işleyişlerindeki revizeleri, gerek ticaret hayatında yaygın olan ihtiyaç ve sorunları yakından takip ederek bilgi birikimini sürekli güncel tutmaktadır.

İşletmenizin sahip olduğu Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları ile Kurumsal Değerlerinize en verimli şekilde sahip çıkılabilmesi için üzerimize düşen sorumluluğun bilinci ve titizliği ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Scroll to Top